Kültür Turları

İstanbul’un iki yakasında bulunan değerlerimizi rehber eşliğinde tanıtıyoruz.3 saatlik boğaz turlarımız ile yemekli ve yemeksiz turlar düzenliyoruz.Okul,dernek,özel ekip turları ve münferit turlar için tüm teknelerimiz güleryüzlü profesyonel personeliyle hizmetinizde.

Ada Turları

Günübirlik İstanbul’un adalarına gidiyoruz.Yüzme turu özel gezi turları ile şehrin hemen yanıbaşındaki adalara turlar düzenliyoruz.

İftar Yemekleri

Ramazan Ayı’nın gelmesiyle şehrin manevi havasını,tarihi dokuların,camilerin mahyalarını boğaz turu eşliğinde gözlüyoruz.Misafirlerinizle birlikte unutulmaz bir iftar etkinliği yaşamanız için yılların verdiği deneyimle özel sertifikalı menülerimizi sizlere sunuyoruz.

Kına Etkinlikleri

Düğün ve sonrasında mutlu bir yuvanın başlangıcına atılan adımları boğazın ferahlatan ve mutlandıran havası ile taçlandırıyoruz.Dilerseniz özel süslemelerimiz,birbirinden harika kokteyl ve yemek menülerimiz,fotoğraf ve video ekiplerimiz sizler için hazır bulunduruyoruz.

Düğün Etkinlikleri

Hayatınızın en özel ve en heyacanlı günlerinden birini kusursuz yaşamanız için sülemeden düğün pastasına,yemek menülerinden ses ve ışık sistemine kadar herşeyi sizler için organize ediyoruz.Boğazın iki yakasının da şahitliğinde sizin mutluluğunuza mutluluk katmak için tüm imkanlarımızla sizlerleyiz.

Nişan Etkinlikleri

İki gönülün bir olduğu,evliliğe ilk adımın atıldığı bu değerli gününüzde belki de en nostaljik ve mutlu anlarınızı boğazın rengarenk sularında yaşayacaksınız.Biz de bu anlarınızı kusursuzluğa yaklaştırmak için tüm hazırlıklarımızı yapmış olacağız.

İş Toplantıları

Kurumsal moral günleri ve iş toplantılarınız için vazgeçilmez seçimlerden biri de boğaz turu eşliğinde çayları yudumlarken yapmaktır.Ekibinizin motivasyonunu artırırken,iş ile ilgili kararlarınızı ferah bir ortamda almanız için eksiksiz teknik donanımlarımızla da sizlerleyiz.

Mezuniyet Baloları

Yıllarca emek verdiniz ,okudugunuz okuldan başarıyla mezun oldunuz.Belki bir ünversiteye belkide bir iş hayatına yeni kapılar açacaksınız.Kutlamayı hak ettiğiniz bu başarınızı arkadaşlarınızla ve öğretmenlerinizle paylaşarak eğlenmek için unutulmaz tur imkanı sunuyoruz.Dilerseniz kokteyl tarzında dilerseniz yemekli olarak etkinliğinizi düzenleyebilirsiniz.